LAMBIKURSUS

LAMBI VALMISTAMISE KURSUS (16 ak/h) 

Paber on imepärane materjal - seda saab
kasutada tohutult paljudel viisidel ääretult erinevate esemete loomisel ning tema võlu seisneb materjali käsitlemise lihtsuses. Kursus on suunatud noortele ja täiskasvanutele!

Kursus toimub tellimisel!
Võta sõbrad või töökaaslased kokku ja tellige endile mõnus kursus uute kogemuste ja oskuste saamiseks.

Kursuse eesmärgiks on tutvustada lühidalt erinevaid lambikupli valmistamise tehnikaid nii paberist kui teistest materjalidest ning valmistada kohapeal kursusetööna üks laualamp. Kursusetööna tehakse nii laualambi jalg kui kuppel. 
Paberist lambivarjud annavad hea võimaluse oma kodu isikupärasemaks, huvitavamaks, soojemaks ja hubasemaks muuta. Lisaks annavad kursusel omandatud teadmised võimaluse oma kodust interjööri väikeste lihtsate meetoditega alati värskena hoida ja nii endale kui külalistele silmailu pakkuda.

Kursuse sisu:
Lambi valmistamise kursus sisaldab erinevates tehnikates kuplite valmistamise õppimist (origami, moodul, papier machè, paberimass jms). Kursuse käigus valmivad proovitöödena erinevad kuplid. Kursuse lõpuks valmib igal osalejal individuaalselt üks laualamp.

Kursust juhendab Tiiu Maar.

Kursusele võetakse vastu 6-10 osalejat.

Osalustasu € 128,00  (sisaldab kõiki materjale ja töövahendeid)
NB! Alates 01.04.2022 algavatele kursustele osalustasu 152,00€

Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest
loobumisel ei kuulu tagastamisele.  Kui viie päeva jooksul pole kursuse 20% makstud, võidakse registreering tühistada.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Kohtumiseni põneval lampide kursusel!
Vivendi puidu- ja paberistuudio

Palun registreerida mind kursusele:

Email again:
KOROONAST TULENEVAD PIIRANGUD: sõltuvalt olukorrast ja tingimustest riigis ja haigestumise kõrgperioodil saavad osaleda vaid vaktsineeritud või viimase poole aasta jooksul haiguse läbi põdenud inimesed - kõik teised on oodatud osalema siis, kui registreeritud haigete ja nakatumiste arv on madal ja mingeid piiranguid kehtestatud pole. Loodame kõigi mõistvale suhtumisele - juhendaja (vaktsineeritud) tervis on meile kõige tähtsam, tema haigestumisel ei saa toimuda kursused, mis tekitaks paju segadust!