LAMBIKURSUS

LAMBI VALMISTAMISE KURSUS (12 ak/h) 

Paber on imepärane materjal - seda saab
kasutada tohutult paljudel viisidel ääretult erinevate esemete loomisel ning tema võlu seisneb materjali käsitlemise lihtsuses.
Kursus on suunatud noortele ja täiskasvanutele!

2021.a I poolaastal toimuv kursus:
08.-09.mai laupäevi ja pühapäevi kell 10-14

Kursuse eesmärgiks on tutvustada lühidalt erinevaid lambikupli valmistamise tehnikaid nii paberist kui teistest materjalidest ning valmistada kohapeal kursustööna üks laualamp. Kursusetööna tehakse nii laualambi jalg kui kuppel. Paberist lambivarjud annavad hea võimaluse oma kodu isikupärasemaks, huvitavamaks, soojemaks ja hubasemaks muuta. Lisaks annavad kursusel omandatud teadmised võimaluse oma kodust interjööri väikeste lihtsate meetoditega alati värskena hoida ja nii endale kui külalistele silmailu pakkuda.

Kursuse sisu:
Lambi valmistamise kursus sisaldab erinevates tehnikates kuplite valmistamise õppimist (origami, moodul, papier machè, paberimass jms). Kursuse käigus valmivad proovitöödena erinevad kuplid, Kursuse lõpuks valmib igal osalejal individuaalselt üks laualamp - nii lambijalg kui kuppel, metallkarkassid ja lambipesad on kursusehinna sees.

Kursust juhendab Tiiu Maar.

Kursusele võetakse vastu 6-10 osalejat.

Osalustasu € 78,00
(sisaldab kõiki materjale ja töövahendeid)

Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest loobumisel ei kuulu tagastamisele.  Kui viie päeva jooksul pole kursuse 20% makstud, tühistatakse registreering.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Kohtumiseni põneval lampide kursusel!
Vivendi puidu- ja paberistuudio