TELLIMUSTÖÖD

VIVENDI MEISTRID teostavad lisaks teiste koolitamisele ka ise tellimustöid. Kui Sul on soov mõne erilise mööblitüki järele või tahad taastada ja säilitada ning uuesti kasutusse võtta mõne vana perereliikvia või taaskasutuspoest leitud omanikuta iluduse, kuid Sa tunned, et Sa ei taha ise käsi külge panna ja soovid eseme ennistamise või tuunimise tellimustööna lasta teha, siis oleme siin, et Sind aidata :)

VIVENDI MEISTRID hindavad käsitööd ja käsitööoskusi kõrgelt, mistõttu nii nagu meie koolitustel, teostame ka tellimustöid ikka käsitööna. 

MÖÖBLI RESTAUREERIMINE
Restaureerime kõiksugust vana mööblit ning ei pane kätt ette ka vana mööbli tuunimisele, et sobitada mööblitükk kaasaegsema interjööriga. Restaureerimiseks sobivad nii väiksemad kui suuremad puitesemed kui ka igat sorti pehme mööbel. Samuti restaureerime uksi ja aknaid (enamasti küll töökojas ja mitte kliendi juures kohapeal) ning meie meister saab suurepäraselt hakkama ka aaderdamisega (ehk siis värvide ja spetsiaalsete mustripatjade jms vahendite abil puidusüü imiteerimisega).

UUE PUITMÖÖBLI VALMISTAMINE

 Meie valmistatud mööblit ei saa võrrelda tööstuslikult toodetud mööbliga ja me ei kasuta CNC-pinke ega muud sellist, kuid seetõttu oleme jällegi väga paindlikud täitma kliendi erisoove, mis poes müüdavate toodete puhul või salongidest tellides enamasti pole võimalik.

PUIDUST MEENETE JA KINGITUSTE VALMISTAMINE
Me ei tooda me esemeid suurtes kogustes nagu masstootmise puhul on võimalik, kuid teisalt oleme võimelised tegema meeneid just üksikeksemplaridena. Kõige suurem kogus ühetaoliste esemete tootmisel on olnud keerulisemate esemete puhul mõnisada ning lihtsamate vormide puhul paar tuhat.

PABERIST MEENED JA KAUNISTUSED
Olgu Sul soov saada konverentsilaudadele või lavale kaunistusi, sünnipäevapeoks ilusat ruumidekoratsiooni või mälestusfoto raami, pulmapeole kaunistatud toole või külalisteraamatut - hea meelega oleme Sulle abiks. 

Kui Sul on soov, mille täitmisel saaksime abiks olla, palun võta meiega ühendust:
tel. 534 67809 
email: tiiu@vivendi.ee

Väike kirju valik meie teostatud töödest: