Igal asjal on oma aeg, on algus ja on lõpp. Vivendi koolituskeskus on lõpetamas täiskasvanutele suunatud regulaarselt korraldatud kursuseid.
Alles jäävad töötoad firmaüritustele, huviringid ja töötoad lastele, tellimustööde täitmine, jms. Ehk tulevad kunagi jälle ka kursused - ära iial ütle iial ;)
Samuti võib meilt alati küsida pakkumist mõne projekti raames või kutsuda meid enda juurde külla mõnd koolitust läbi viima.

Alloleva MÖÖBLI ja PUITESEME RESTAUREERIMISE KURSUSE korrapärased toimumised on ühele poole saanud, kuid meilt on võimalik TELLIDA KURSUS OMA GRUPILE VÕI KOLLEKTIIVILE!
Võimalik võtta ka ERATUNDE või saata päring TELLIMUSTÖÖ täitmiseks!
 
Kursusel saad ise restaureerida endale armsaks saanud või äsja soetatud vana mööbli- või puitese õppides praktilise töö käigus ka restaureerimise põhimõtteid ja suundi, peamisi töövõtteid ja viimistlemist ning erinevate restaureerimiseks vajalike tööriistade kasutamist kogenud juhendaja käe all. Kursus on heaks võimaluseks ka neile, kel on küll oskused ja teadmised olemas, kuid pole kohta, kus ega tööriistu, millega restaureerimist ette võtta.

Iga osaleja saab kursuse jooksul restaureeritud
enda kaasa võetud eseme ning selle käigus ka esmased teoreetilised teadmised. Et kohe saaks reaalse tööga pihta hakata, palume eelnevalt saata esemest pilte,
et juhendaja saaks paika panna tööprotsessi ja tööks vajalikud vahendid!

Kursust juhendab Ivari Maar või Taavi Timberg.

Kursus on suunatud täiskasvanutele!
Kursusele võetakse vastu 6-10 osalejat!

Osalustasu sõltub grupi suurusest, kuid on minimaalselt 10 € / 1  akadeemiline tund! 

Osalustasule võivad lisanduda materjalikulud vastavalt restaureeritavale esemele (laki/värvi eemaldajad, lihvmaterjalid, viimistlusvahad/-lakid/-värvid, pehme mööbli puhul täitematerjalid, kangad, jms).


Meeldiva kohtumiseni!
Vivendi koolituskeskus

ESITA PÄRING:
Email again: