DECOUPAGE'I KURSUS

DEKUPAAŽI KURSUS (16 ak/h) – Decoupage (prants. sõnast decouper – välja lõikama) aplikatsioonitehnika, mida kasutatakse selleks, et saavutada dekoreeritaval esemel maalingute efekti. Tehnika leiutati Hiinas, Euroopasse levis see 17-18. sajandil. Tänapäeval nimetatakse dekupaaži ka "salvrätitehnikaks". Dekupaaži abil võib anda uue elu nii vanade asjadele kui üldiselt kaunistada erinevaid esemeid (lillepotid, pildiraamid, nõud, küünlad, karbid, mööbel ja isegi tekstiil).

Kursus toimub tellimisel!
Võta sõbrad või töökaaslased kokku ja tellige endile mõnus kursus uute kogemuste ja oskuste saamiseks.

Kursuse eesmärgiks on õppida kaunistama asju dekupaaži tehnikas ja täiendama seda kraklee tehnikaga. Sisukal kursusel keskendume erinevatele dekupaaži tehnikatele, räägime dekupaaži ajaloost ja trendidest. Lisaks teoreetilisele osale saab igaühel praktilise töö käigus valmis nii mõnigi kaunistatud ese.

Kursuse sisu:
1. kord – dekupaaži ajaloo tutvustamine; räägime põhitöövahenditest ja õpime lihtsamaid dekupaaži võtteid praktilise töö käigus (pinna ettevalmistamine, aplikatsioonide kleepimine, 1-sammuline kraklee).
2. kord – praktilise töö käigus õpime tundma ja kasutama erinevaid dekupaaži tehnikaid (dekupaaži kaardid ja trükipiltide kasutamine); provence ja shabby chic; 2-sammuline kraklee, transfer lakk.
3. kord – esemete vanutamine (2. korra praktilise töö lõpetamine), mitte tavapäraste dekupaaži kasutamise valdkondadega tutvumine ja katsetamine (küünlad, tekstiil, jne).
4. kord – veel põnevaid materjale, mille peal dekupaažitehnikat on võimalik kasutada - vaatame, millised erinevad lähenemised on vajalikud kanga, klaasi, parafiini (küünalde) puhul.

Kursus toimub eesti keeles ning seda juhendab Elo Matsi.

Kursusele võetakse vastu 6-8 osalejat.

Osalustasu € 128,00 (sisaldab kõiki materjale ja töövahendeid)
 
Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest loobumisel ei kuulu tagastamisele.  Kui viie päeva jooksul pole kursuse 20% makstud, tühistatakse registreering.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Kohtumiseni sisukal dekupaažikursusel!
Vivendi puidu- ja paberistuudio

Palun registreerida mind kursusele:
Email again: