Igal asjal on oma aeg, on algus ja on lõpp. Vivendi koolituskeskus on lõpetamas täiskasvanutele suunatud regulaarselt korraldatud kursuseid.
Alles jäävad töötoad firmaüritustele, huviringid ja töötoad lastele, tellimustööde täitmine, jms. Ehk tulevad kunagi jälle ka kursused - ära iial ütle iial ;)
Samuti võib meilt alati küsida pakkumist mõne projekti raames või kutsuda meid enda juurde külla mõnd koolitust läbi viima.
Täpsemalt saad lugeda
VIVENDI KOOLITUSKESKUSE FACEBOOKI POSTITUSEST!

PABERIKUNSTI KURSUSED

Vivendi puidu- ja paberistuudio pakub läbi aasta põnevaid paberikunsti valdkonda kuuluvaid kursuseid täiskasvanutele. Mõned märksõnad:
  • r uumikujundused, installatsioonid ja lauakaunistused
  • ruumilised vormid ja esemed
  • paberi ja papi taaskasutus erinevates tehnikates
  • paberi kaunistustehnikad erinevatel esemetel
  • origami - kirigami
  • paberi valmistamine
  • praktiline ja kunstiline väärtus
  • ja palju muud!
Iga kursuse lehel on sisukirjeldus, toimumisajad, osalustasu ja registreerimisvorm.

Kui Sulle huvipakkuvat parasjagu ei leidu, anna meile oma soovidest teada SIIN.
Teised kursused täiskasvanutele on vasakul asuvas menüüs (puidutöö, mööbli valmistamine, puiteseme ja pehme mööbli restaureerimine, köite ja graafika restaureerimine).
 
Köitekursus
Tellimisel.
Kursuse eesmärgiks on tutvustada lühidalt erinevaid köitetehnikaid, mille hulgas pööratakse suuremat tähelepanu liimita köitetehnikatele.Kursuse käigus valmistatakse mitmed köidetud märkmikud või raamatukesed kasutades erinevaid liimita köiteid.

Tellimisel.
Kursuse eesmärgiks on tutvustada lühidalt erinevaid lambikupli valmistamise tehnikaid nii paberist kui teistest materjalidest ning valmistada kohapeal kursustööna üks laualamp. Laualambi jalg ja kuppel tehakse kursusel kohapeal. Paberist lambivarjud annavad hea võimaluse oma kodu isikupärasemaks, huvitavamaks, soojemaks ja hubasemaks muuta.
 
Paberitegu
Tellimisel.
Kursuse eesmärgiks on õppida ise käsitööpaberit valmistama ning seda omanäolistel viisidel kaunistama, et sellest lõpuks ka soovitud õnnitluskaart, kinkekott, karbikaunistus, pilt, latern või muu kingitus!  

Praktiline ORIGAMI
Tellimisel.

Sissejuhatav kursus origami tehnikatesse ning origami praktilisus igapäevases elus. Kursus on praktilise sisuga ning kõik jutt tuleb nobetate näppude tegevusele lisaks. Kursuse lõppedes peaks igaühel olema selge, kas ta armus origamisse või oli see vahva ekskursioon kolmemõõtmelisse maailma, mille loomine võib edaspidi teistele jääda. Kuigi kõigile ruumilist nägemist antud ei ole, on seda siiski võimalik igaühel veidi arendada ja origami on sel puhul üheks heaks vahendiks. Ükski saadud oskus ega kuuldud teadmine aga mööda külgi kindlasti maha ei jookse :) Kohtumiseni paberikunsti kursustel!
Vivendi puidu- ja paberistuudio