Igal asjal on oma aeg, on algus ja on lõpp. Vivendi koolituskeskus on lõpetamas täiskasvanutele suunatud regulaarselt korraldatud kursuseid.
Alles jäävad töötoad firmaüritustele, huviringid ja töötoad lastele, tellimustööde täitmine, jms. Ehk tulevad kunagi jälle ka kursused - ära iial ütle iial ;)
Samuti võib meilt alati küsida pakkumist mõne projekti raames või kutsuda meid enda juurde külla mõnd koolitust läbi viima.
Täpsemalt saad lugeda
VIVENDI KOOLITUSKESKUSE FACEBOOKI POSTITUSEST!

RESTAUREERIMISE KURSUSED 

Vivendi puidu- ja paberistuudio pakub läbi aasta erinevaid puidutöö valdkonda kuuluvaid kursuseid ja koolitusi täiskasvanutele.
Konkreetse kursuse lehel on sisukirjeldus, toimumisajad, osalustasu ja registreerimisvorm.

Raamatu restaureerimise kursus
UUS KURSUS: 01.-22.nov 2023 kolmapäeviti kl 18-21
Tule restaureeri ise endale armsaks saanud vana raamat või kallis dokument õppides praktilise töö käigus ka köite ja paberi restaureerimise põhimõtteid ja suundi ning peamisi töövõtteid. Kui sul on kodus vana ja väärtuslik köide, mis vajaks restaureerimist või kapsaks loetud lasteraamat, mida oleks vaja parandada ja kohendada, siis see kursus on Sulle.

 Mööbli restaureerimise kursus
Kursuste läbiviimine on määramata ajaks peatatud, kuna jaks sai otsa! Tellimisel koolitused meeskonnale vms on võimalikud!
Tule restaureeri ise oma armsaks saanud või äsja soetatud vana mööbli- või puitese õppides praktilise töö käigus ka restaureerimise põhimõtteid ja suundi, peamisi töövõtteid ja viimistlemist ning erinevate restaureerimiseks vajalike tööriistade kasutamist kogenud juhendaja käe all. Kursus on heaks võimaluseks ka neile, kel on küll oskused ja teadmised olemas, kuid pole kohta, kus ega tööriistu, millega restaureerimist ette võtta.


Kohtumiseni restaureerimise kursustel!

Vivendi puidu- ja paberistuudio