Vivendi puidu- ja paberistuudio pakub läbi aasta erinevaid mööbli viimistlemise tehnikate kursuseid ja koolitusi täiskasvanutele.

Kui Sulle huvipakkuvat parasjagu ei leidu, anna meile oma soovidest teada.
Kursuse lehel on sisukirjeldus, toimumisajad, osalustasu ja registreerimisvorm.


Decoupage'i (dekupaaži) kursus 
Toimumisaeg täpsustamisel.
Dekupaaži ja kraklee tehnikate abil võib anda uue elu nii vanade asjadele kui üldiselt kaunistada erinevaid esemeid (lillepotid, pildraamid, nõud, küünlad, karbid, mööbel ja isegi tekstiil). Sisukal kursusel keskendume erinevatele dekupaaži tehnikatele, räägime dekupaaži ajaloost ja trendidest. Lisaks teoreetilisele osale saab igaühel praktilise töö käigus valmis niimõnigi kaunistatud ese.
Toimumisaeg täpsustamisel.
Kursuse eesmärgiks on tutvustada lihtsat värvimistehnikat, et taaselustada luitunud esemeid läbi praktilise tegevuse ja algoskuste omandamise.
Kursuse käigus saab igaüks valmis endapoolt kaasavõetud värsketes toonides mööblieseme.

Puidu vanandamise ja aaderdamise kursus
Toimumisaeg: 23. ja 24.aprill 2022 L-P kl 10-16 
Aaderdamise võlu seisneb käsitöö ja kunsti ühendamises. Selle põneva vana jäljendustehnikaga antakse odavamale puidule väärispuidule omane välimus. Männile ja kuusele saab aaderdusega näiteks anda tammele või saarele tunnusliksüüjoonis, kaske ja leppa on aga joonistatud pähkliks jne. Aaderdusega saab jäljendada ükskõik millist kodumaise või eksootilise väärispuidu süüd - kõik on vaid harjutamise küsimus.

Kohtumiseni viimistlustehnikate kursustel!
Vivendi puidu- ja paberistuudio