Igal asjal on oma aeg, on algus ja on lõpp. Vivendi koolituskeskus on lõpetamas täiskasvanutele suunatud regulaarselt korraldatud kursuseid.
Alles jäävad töötoad firmaüritustele, huviringid ja töötoad lastele, tellimustööde täitmine, jms. Ehk tulevad kunagi jälle ka kursused - ära iial ütle iial ;)
Samuti võib meilt alati küsida pakkumist mõne projekti raames või kutsuda meid enda juurde külla mõnd koolitust läbi viima.
Täpsemalt saad lugeda
VIVENDI KOOLITUSKESKUSE FACEBOOKI POSTITUSEST!

MÖÖBLI VALMISTAMINE 
PUIDUST MÖÖBLI VALMISTAMISE KURSUS (18 ak/h)  - tule valmista endale praktilise sisuga puidutöö (puutöö) koolitusel soovitud mööbliese õppides seejuures puidu töötlemist ja viimistlemist ning erinevate mööbli valmistamiseks vajalike tööriistade kasutamist kogenud juhendaja käe all.

Kursus on heaks võimaluseks ka neile, kel on küll oskused ja teadmised olemas, kuid pole kohta, kus ega tööriistu, millega mööbliese valmistada.

Pilte senistest kursustest saad näha SIIN.

Eraldi puitmööbli valmistamise kursuseid me täna enam ei korralda, kuna Vivendi koolituskeskus on lõpetamas oma täiskasvanute koolitustegevust! Siiski nii kaua, kui meil on olemas ruumid, saab kursust läbida koos restaureerimise kursuslastega, kuid ikka omale uut puitmööblit valmistades!
Järgmine kursus toimub
08.sept - 06.okt neljapäeviti kl 17:30-20:30 - registreeri SIIN
 - KOHAD TÄIS!

Igal osalejal võimalik valmistada endale soovitud
mööbliese või muu puidust ese kaasa võetud või kohapeal juhendaja abiga tehtava joonise järgi. Tööprotsess ja materjali kuluarvestus pannakse paika esimesel toimumiskorral. Vajalike materjalide kohaletoimetamise teiseks toimumiskorraks tagame meie (soovi korral võib materjali ka ise tuua).
Puitmööbli valmistamise kursusele võivad tulla kõik sõltumata oskuste olemasolust või nende puudumisest - tähtis on huvi puidutöö vastu ja soov endale ise mingi mööbliese valmistada!

Kursuse sisu (18 ak/h):

1. kord (2 ak/h) - jooniste tegemine ja materjali kuluarvestus
2. kord (4 ak/h) - praktiline töö mööblieseme valmistamisel
3. kord (4 ak/h) - tööde jätkamine
4. kord (4 ak/h) - tööde jätkamine
5. kord (4 ak/h) - mööblieseme lõpetamine ja viimistlemine
 
Kursust juhendab Ivari Maar

Kursus on suunatud täiskasvanutele!

Kursusele võetakse vastu 6-7 osalejat!

Juhul, kui Te ei jõua oma eset valmis, siis pakume Teile soovi korral lisatundide võimalust. Hind on sama, mis kursuse 1 akadeemilise tunni hindki: 1ak/h - € 8,00. Uus lisatundide kehtib alates 01.07.2021. Lisatundide eest esitatakse arveid korra kuus.
Juhul, kui puudute, tuleb sellest teatada vähemalt 6 tundi enne kursusetunni toimumist. Vastasel korral ei kuulu puudutud tund tasaarveldamisele uue tunniga.
 
Osalustasu: €162,00 ( 1ak/h - € 9,00, kokku 18 akh) 
Materjalikulu lisandub vastavalt valmistatavale mööbliesemele ja tuleb tasuda enne 2. toimumiskorda.

NB! Eset saab kogu kursuse vältel meie juures tasuta hoida, kuid pärast kursuse (või vajalike lisatundide) lõppu hakkab kehtima eseme hoiustamise tasu, mis on 7€ nädal ühe eseme kohta.

Registreerida saab üldkontaktidel või täites alloleva avalduse vormi!
Registreeringu kinnituseks tuleb tasuda 20% osalustasust vastavalt esitatud arvele kolme tööpäeva jooksul, mis kursusest loobumisel ei kuulu tagastamisele.
Kui viie päeva jooksul pole kursusetasust 20% makstud, võime registreeringu tühistada.
Kursusele registreerimisega nõustub osaleja eelpool kirjeldatud tingimustega.

Märkus: Kuigi eesti keeles ollakse harjutud kasutama sõnu "puutöö" ja "puust" ning grammatiliselt ei ole see vale, siis sisuliselt on õigem öelda "puidutöö" ja "puidust" (puu - juurtega elusasi; puit - ÕS: puu ainena ja materjalina)

Meeldiva kohtumiseni!
Vivendi puidu- ja paberistuudio

Palun registreerida mind kursusele:

Kursusele registreerimisega nõustub osaleja kursuse kõigi eelpool kirjeldatud ja järgnevate  OSALEMISE TINGIMUSTE JA KORRAGA!
Email again:
Palun kinnitage tingimustega nõustumist!